Empires of Knight Online YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

| Knight Online'ın ismi değişecek mi? Empires of Knight Online nedir?

Google'a "Knight Online" yazınca karşımıza artık "Empires of Knight Online" başlığı geliyor. 18/04/2019 tarihinde yayınlanacağı bildirilen güncellemeye dair "İmparatorluğunu keşfet, topraklarını genişlet" sloganı ne anlama geliyor? Yeni gelecek patch ile yıllardır Knight Online olarak bildiğimiz oyun bu kez Empires of Knight Online (EoKO) mı olacak? Sizler için birkaç varsayımda bulunmak istedik. 
| Empires of Knight Online'da neler yeni olacak?

Nttgame yetkililerince 03/03/2019 günü yayınlanan videoda "Knight Online Nttgame Sunar - Empires of Knight Online" başlığı ilk olarak göze çarpıyor. Ardından "Yeni bir tarih başlıyor" sloganı önemli bir patch'in habercisi. Videoda yine Delos'un modifiye edilmiş bir görüntüsü ve "Topraklarını genişlet, hükmetmek için fethet" sloganları gelecek update'in Delos ve CSW 'ye dair olacağının en büyük kanıtları.| Knight Online'da CSW sistemi değişecek mi?

Knight Online'da yıllardır oyuncuların bir kısmı CSW'den şikayetçi. Bazen CSW süresinin uzatılmasından, bazen erken bitirilmesinden, bazen ise savaştaki adaletsizlikten.. Videodaki sloganlara dikkat edince, bizim de araştırdığımız ve öngördüğümüz kadarıyla CSW sistemi büyük ölçüde değişebilir. "Topraklarını genişlet, hükmetmek için fethet" sloganı üzerinden gidecek olursak, her klanın kendi topraklarını genişletmek için stratejik savaş vereceği, ardından Delos kalesine ulaşan klanlar arasında büyük bir savaş geçeceğini düşünüyoruz. Videodaki Delos haritasında zemindeki değişiklik ilk dikkat çeken şeyler arasında, yine kristal ve çevredeki bazı değişiklikler de dikkat çekiyor. Bu nedenle Delos haritası da büyük ihtimalle değişecektir. 

 Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?