Nvidia, Işın İzleme ( RTX ) Teknolojisine Sahip 6 Yeni Oyunu Sundu! SHOW THE COMMENTS (0) COMMENT

Nvidia’nın grafik işlemci birimi teknoloji konferansı GTC 2019’da, 6 yeni oyunda daha ışın izleme teknolojisini göreceğimiz açıklandı. 


Açıklanan oyunlar arasında en büyük ilgiyi gören ise hiç şüphe yok ki battle royale oyunu olan Ring ol Elysium!

Bu oyunlardan en popüleri olan Ring of Elysium, Tencent Games’e ait oynaması ücretsiz bir battle royale oyunu ve ortalamanın üstünde geniş bir oyuncu kitlesini çekmeyi başarmış olan güzel bir yapım. 


Convallaria ise 2020 yılında yayınlanacak olan bir başka battle royale oyunu.


Project X ise anime oyunları geliştiren Mihoyo’nun yapmakta olduğu bir oyun. Oyunun gerçek adı henüz açıklanmasa da, Project X projenin kod adı. 


2020 yılında çıkacak olan Boundary ise dış uzayda geçen oldukça ilginç bir aksiyon oyunu olacağa benziyor. Gerçek uzaya uygun mekaniklere sahip olacağı söylenen oyunda yerçekimsiz yani sıfır yerçekimi ortamda mücadele edeceğiz. 


Xuan-Yuan Sword VII ise Çin’de uzun süredir oldukça ciddi bir hayran kitlesine sahip olan bir RPG serisinin devam oyunu olacak. 


F.I.S.T ise oldukça zor ve karanlık bir oyun olacağa benziyor. 2020 yılında çıkması olası olan oyun, dieselpunk bir dünyada bir patisinin yerinde devasa mekanik bir yumruk bulunan bir tavşan olacağız :) Oyun nasıl olacak bilmiyoruz ancak fikir oldukça orijinal duruyor.


Nvidia tarafından yayınlanan bir başka video ise Minecraft RTX videosu. Güncellemenin 2020 yılının başlarında çıkması beklenirken Minecraft severler için çok güzel bir güncelleme olacağa benziyor. Videoyu hemen alt kısımda görüntüleyebilirsiniz.Comment


NO COMMENT TO SHOW ×

Not commented yet.Would you like to make the first comment?