Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Torchlight II

RPG severlerin ve diğer oyun tutkunlarının, Torchlight II ve benzeri birçok oyuna ulaşmaları için Klasgame adresini ziyaret etmeleri yeterlidir.

Torclight II 500 Zen

Torclight II 500 Zen

500 Zen (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
19,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Torclight II 1280 Zen

Torclight II 1280 Zen

1280 Zen (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
34,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Torclight II 2650 Zen

Torclight II 2650 Zen

2650 Zen (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
69,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Torclight II 5400 Zen

Torclight II 5400 Zen

5400 Zen (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
134,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Torclight II 11000 Zen

Torclight II 11000 Zen

11000 Zen (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
274,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Açıklama

Diablo 3’ün çıkmasıyla birlikte oyunu bekleyen milyonlarca Blizzard hayranı hayal kırıklığına uğradı adeta. 12 yıldı geliştirilmekte olan yapımın birçok oyuncuyu tatmin etmemesi oyuncularda yeni bir oyun bir alternatif arayışı içine soktu onları. Blizzard’ın bünyesinden kopup kendi projesini geliştirmeye başlayan girişimciler Torchlight ileHack and Slash türüne yeni bir soluk kattı.

İlk oyunu ile bu kadar büyük isim yapmış olmasa da bunlar ikinci oyuna zemin hazırlayan ilk adımlar oldu. ŞimdiTorchlight 2 olarak Hack and Slash türüne çok büyük katkılar sağlayan ve her şeyden önce bu türe bir alternatif kazandıran ekip Runic Games’i tebrik ediyoruz. 12 yıl boyunca beklenen Diablo 3’ün aksine daha çok beğeni toplayan Torchlight 2 hayran sayısını gün geçtikçe arttırıyor.

Oyunun öncelikle karakterlerine baktığımızda oldukça hoş tasarlanmış başarılı karakterler bulunuyor. Karakterlerden bahsetmeden önce karakter seçim ekranından bahsetmek istiyoruz. Öncelikle yarattığımız karakter çok ayrıntılı farklı bir karakter olmuyor size sunulan belirli değiştirmeler ile kendi karakterinizi oluşturmanız mümkün. Yüz, saç, ten rengi, saç rengi vb. basit ayarlar ile bir han içerisinde bulunan karakterimizi oluşturabiliyoruz. Karakterin yanı sıra kendinize evcil bir hayvanda seçiyorsunuz yani oyundaki adı ile Pet.

 

Torchlight 2’de yer alan karakterler ise şu şekilde;

-          Berserker: Kaba kuvvettin kitabını yazan bu karakter sınıfı ile mükemmel bir savunmanın yanı sıra sert ve etkili saldırılarda düzenleyebilirsiniz.

-          Embermage: Hemen hemen her RPG öğesi taşıyan oyunda bulunan klasik büyücü sınıfının Torchlight 2’de yer alan karakter sınıfı.

-          Engineer: Mühendisler, hiç şüphesiz Torchlight 2’ye renk katan farklı ama oldukça etkili bir sınıf. Çekicinizi seçin mücadeleye hazır olun.

-          Outlander: Cephanelik gibi dolaşan bu karakter sınıfı ile irili ufaklı, ağır, hafif birçok silah türü kullanabileceksiniz.

Karakterlerimiz bu şekilde, dediğimiz gibi basit düzenlemelerden sonra karakterinizi oluşturabiliyor ve yola koyuluyorsunuz. Cinsiyetinizi seçerek karakterinizin daha farklı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Karakterimizi seçtikten sonra yolculuğunuz boyunca size yoldaşlık edip düşmanlarla kapışacak hayvanınızı da seçiyorsunuz.  Seçebileceğiniz hayvanlar arasında; Bulldog, Cat, Panter, Ferret, Hawk, Chakawary, Papillion ve Wolf. Seçtiğiniz petler üzerinde karakterlerinizde olduğu gibi düzenlemeye veya özelleştirme işlemi gerçekleştiremiyorsunuz.

Torchlight 2’nin görsel ve diğer teknik yönlerinden bahsedecek olursak; Torchlight 2 tıpkı Diablo 3’e benzer bir grafik stili kullanmış, çizgifilmsi havası oyunun grafiklerini oldukça tatlı ve kaliteli bir hale getirmiş. Diablo 3 kadar başarılı olmasa da en az Diablo 3 kadar iyi grafiklere sahip olan Torchlight 2’nin bu konuda iddialı bir yapım olduğunu söylemek mümkün. Ultra zoom yapmamıza rağmen oyun içindeki ayrıntılar kaybolmadı ve görselliği değiştirmedi.

Oyunda bulunan mekanların özelliklede zindan ve mağraların birbirinden farklı olması ve mekan konusunda bize farklılıklar sunması oyunun kalite çıtasını bir kademe daha yükseltiyor. Tıpkı Skyrim’de olduğu gibi birbirinden farklı mekanlar görmek mümkün. Ses konusunda biraz geride kalsa da müzik konusunda Diablo 3 ile kafa kafaya gidebilecek türden bir yapım.

Hack and Slash ve RPG türlerini bir araya getiren bir yapımda hiç şüphesiz önemli faktörlerden biriside Skill ve Eşya faktörleridir. Eşya konusunda hiçbir sıkıntısı olmayan Torchlight 2 bizlere inanılmaz geniş bir eşya yelpazesi sunuyor. Skill dağıtma konusunda karkaterimizi kolaylıkla istediğimiz yönde yeteneklerini yükseltebiliyor ve geliştirebiliyoruz. Bu her iki önemli kavramda da başarısını sağlayan Torchlight 2 göz dolduruyor.

Torchlight 2’nin şu an için tek kötü yanı online modunun henüz tam anlamıyla stabil olarak çalışmaması. Ancak bu durum ilerleyen günlerde düzelecek ve rayına oturacaktır. Eğer Diablo 3’ten haz almadıysanız Torchlight 2’yi kesinlikle denemelisiniz hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.

İyi oyunlar

Oyun Adı
Torchlight II
Yayıncı
Belirtilmemiş.
Geliştirici
Belirtilmemiş.
Dil
Belirtilmemiş.
Platform
Belirtilmemiş.
Yayınlanma Tarihi
Belirtilmemiş.
Ülke
Belirtilmemiş.

Oyun Resimleri


Henüz resim yüklenmedi...
Belirtilmemiş.
Henüz bir açıklama girilmedi.
Yorumlar
0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.