Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

YusufK tarafından yazıldı.

     VALORANT 7.09 YAMA NOTLARIAJAN GÜNCELLEMERİ

ISO_agents-banner.jpg

ISO

Iso çıktı!

Yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz.

En yeni Düellocu ajanımızın hedeflerini nasıl avladığını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
.

CYPHER, SKYE, FADE ve RAZE

Bu yamada Cypher başta olmak üzere kadrodaki Gözcülerle diğer bazı ajanlar arasındaki güç dengesi sorunlarını çözmeyi hedefliyoruz. Gözcüler işlerini genelde ince düşünülmüş dizilimlerle yapıyorlar ancak Raze, Skye ve Fade gibi ajanlar klasik yetenek kullanımlarıyla bu dizilimleri yerle bir edebiliyor. Bu yamada Cypher'ın Bubi Tuzağı (C) yeteneğinde değişikliklere giderek bu tür etkileşimlerde daha avantajlı olmasını sağlıyor ve rakip takımdaki ajanları da Gözcülerin dizilimlerini etkisiz kılmak istedikleri senaryolarda yeteneklerini daha bilinçli ve kasıtlı kullanmaya zorluyor.

cypher-banner.png

Cypher

Bu değişiklikler saldıranların Cypher tuzaklarını yok etme konusunda daha etkin davranmalarını gerektirecek ve saldırmayı kolaylaştıran Ecel (C) ve Av Peşinde (Q) gibi yetenekler karşısında Cypher'ı daha avantajlı kılacak. Ayrıca rakiplerin göz ardı edilemeyecek bir tehdide karşı oynadıklarını bilmelerini sağlamak için tuzakların yakaladıkları düşmanlara karşı olan etkisi de nispeten kuvvetlendirildi.

Bubi Tuzağı (C)

Tuzağa yakalanan düşmanları sersemletene kadar geçen süre azaldı: 3 saniye >>> 1,5 saniye

Bir düşmanı sersemlettikten veya tuzağa yakalanan bir düşman öldükten sonra Bubi Tuzağı (C) artık kendini yok etmek yerine 0,5 saniye sonra başka bir düşmanı da yakalamak üzere yeniden aktif hale geliyor.

Tuzağa yakalanan düşmanların yavaşlama süresi arttı: 0,75 saniye >>> 2 saniye

Skye ve Fade'e getirilen bu değişikliklerle Bubi Tuzağı'nı yerleştirme konusunda Cypher'a stratejik derinlik kazandırmayı amaçlanıyor.

V_AGENTS_587x900_ALL_Skye_Banner.png

Skye

Av Peşinde (Q)

  • Av Peşinde'nin çarpışma alanı, orta yüksekliğe yerleştirilmiş Bubi Tuzaklarının altından geçecek şekilde düzenlendi. Bu değişiklik silah hasarının isabet alanını etkilemeyecek.

    Valorant_2022_E4A3_Article_Divider_Fade_838x110_MB01.jpg

Fade

Ecel (C)

Ecel'in çarpışma alanı, ayak hizasına yerleştirilmiş Bubi Tuzaklarının üzerinden ve kafa hizasına yerleştirilenlerin altından geçecek şekilde düzenlendi. Bu değişiklik silah hasarının isabet alanını etkilemeyecek.

raze-banner.png

Raze

Raze'in Renk Tesirli Bomba'sıyla (E) düşmanlara hasar verme ve tuzakları yok etme konusunda daha isabetli olması gerekecek. Buna ek olarak Raze'in Patlayıcı Çanta (Q) yeteneğiyle hareket kabiliyeti elde etmek mi yoksa rakiplere hasar vermek mi istediği konusunda daha seçici davranması gerekecek.

Renk Tesirli Bomba (E)

El bombasının patlama çapı azaldı: 6 metre >>> 5,5 metre

Bombacıkların patlama çapı azaldı: 6 metre >>> 5,25 metre

El bombasının verdiği asgari hasarı azaldı: 15 >>> 1

Bombacıkların verdiği asgari hasarı azaldı: 15 >>> 1


Patlayıcı Çanta (Q)

Patlayıcı Çanta artık tamamen kurulana kadar hasar vermiyor.

Patlayıcı Çanta'nın kurulma süresi arttı: 0,5 saniye >>> 1,5 saniye


SİLAH GÜNCELLEMELERİ

JUDGE ~

Aşağıdaki değişikliklerle Judge'a durağan pozisyonlarda daha etkili bir silah kimliği kazandırıyor ve hareket halindeki gücünü azaltıyoruz. Şarjör kapasitesini küçülterek düşmanların Judge kullanan birini silahını doldururken yakalama şansını arttırmakla kalmayıp aynı zamanda çoklu skor almak isteyen Judge oyuncularını mermilerini daha verimli kullanmaya teşvik ediliyor.

Judge

Azami şarjör kapasitesi azaldı: 7 >>> 5

Zıplama esnasındaki saçılma oranı arttı: 1,25 >>> 2,25

Koşma esnasındaki saçılma oranı arttı: 0,10 >>> 0,7

OYUNCU DAVRANIŞLARI DEĞİŞİKLİKLERİ

Bir karşılaşmada oyuncu raporlarken artık raporlanan oyuncuyu susturma seçeneği de beliriyor.

SOSYAL GÜNCELLEMELER

Arkadaş listesinde diğer Riot Games oyunlarını oynayan arkadaşların üzerinde çıkan simgeler güncellendi.

Artık Riot Mobile ve TFT'de olan oyuncuları tespit edebiliyoruz. Bu oyuncuların üzerinde oynadıkları oyunu belirten simgeler görünecek.

Riot Mobile'da çevrimiçi olan oyuncuların oyuncu kartı görselinde bir ''gri nokta'' görünüyordu.

''Bilinmeyen ürün'' simgesi olan bu gri nokta yerine artık kırmızı bir Riot yumruğu yer alacak.

LoL, LoR ve Wild Rift'te çevrimiçi olan oyuncuların üzerinde beliren simgeler güncellendi.


PREMIER GÜNCELLEMELERİ

Premier Aşama B7K3 yeni güncellemeler ve yeni özelliklerle oyundaki yerini aldı! Her zamanki gibi oyunlarınızda bol şans!

Premier Antrenmanı ~

Karşılaşmaların oynanmadığı belirli günlerde takımınızla antrenman yapmak için sıraya girebileceğiniz zaman aralıkları olacak. Program için takvimlerinize göz atın! Antrenman karşılaşmaları Premier'le aynı formatta oynanacak ancak Premier Skoru'nu etkilemeyecek.


Kayıt Güncellemeleri ~

Yeni "takım oluşturma evresi" sırasında veya öncesinde kurulan takımlar Premier aşamasının herhangi bir noktasında kadrolarına yeni oyuncular katabilecek ve Premier'de oynayabilecek.

Molalar ~

Her karşılaşmada tarafların birer mola hakkı olacak. Ayrıca uzatmalarda takımlara ek bir mola hakkı daha tanınacak.


Premier Armaları ~

Armalar artık takımınızın performansını yansıtacak ve aşama boyunca gelişecek.


Playoff Katılım Eşiği Değişikliği ~

Playoff'lara katılım eşiğini bu aşamada 600 puana indiriyoruz. Yılın bu yoğun dönemlerinde takımca karşılaşma programına ayak uydurmanın zor olabileceğini göz önünde bulundurduk ve bir hafta Premier karşılaşmalarını kaçırmanın fazlasıyla cezalandırıcı olmamasını sağlayacak bir değişikliğe gidildi.


Eşleştirme ~

Haftalık karşılaşmalarda daha adil eşleşmeler sunabilmek için ufak değişiklikler yapıldı.


~ Kesimler ~

Her kesim aynı sayıda kümeyi destekleyemediği için bazı kesimlerde daha sağlıklı sırada bekleme süreleri ve karşılaşma adilliğini temin edecek düzenlemeler yapıldı.

GİDERİLEN HATALAR

Genel ~

Bazı oyuncuların donanım yapılandırmalarından dolayı oturum açma ekranında beyaz ekranla karşılaşmalarına neden olan hata giderildi.

Oynanış Sistemleri ~

Bir çelik halattan inildiğinde ayak sesi çıkmasına neden olan nadir hata giderildi.
Heyecan verici güncelleme gelmiş iken, sizde tüm Valorant (VP) ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en uygun fiyatlara KLASGAME ayrıcalığı ile hemen satın alabilirsiniz! 

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

İS KARASI ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Shorty – Marshal - Bulldog ve Eldiven ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde alın..

30.11.2023 10:53
0 görüntülenme
LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 20242024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri 20.11.2023 Tarihinde Açık Beta'ya geldi! Ancak Sihirdar Vadisi'ne yönelik bu değişiklikler Açık Beta'ya gelmeden önce onlar..

22.11.2023 10:43
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ Son gelen 8.0.0 güncellemesi ile yeni premıumlar oyuna eklendi.Xp Premıum,Farm Premıum,Battle Premıum,Complate Premıum olmak üzere 4 farklı premıum oyuna ekl..

18.11.2023 10:54
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

YENİLİKLERİnferno Temple etkinliği aktif edildi. (Hergün 08:00 ve 20:30'da açılacaktır.)Yeni premiumlar mağazaya eklendi. (Yeni premiumlar aktif ediliği için tüm drop oranları revize edilmiştir.) ..

18.11.2023 09:09
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

IŞIK MUHAFIZLARI 2.0 ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Shorty – Spectre - Hançer - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için se..

16.11.2023 10:21
0 görüntülenme
GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

Vice City Şehrinde Geçecek Olan GTA 6 İçin Trailer Geliyor!!Resmi AçıklamaGelecek ay Rockstar Games'in 25. yılını kutluyoruz.Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten t..

08.11.2023 16:33
0 görüntülenme
World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

Blizzcon 2023’te tüm oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Oyun dünyasından en çok ilgi gören ve en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Word Of Warcraft oyuncularını yeni yayınlanan haberler i..

08.11.2023 08:05
0 görüntülenme
VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

Türkiye'de VALORANT Bedel DeğişiklikleriRiot zaman zaman küresel fiyatlandırmalarını gözden geçirerek kur dalgalanmaları, vergilendirmeler ve bölgesel bedel dengesizliklerine yönelik düzenlemeler ..

03.11.2023 09:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

CESUR YÜREK SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Ares – Vandal – Ghost – Operator - Sopa - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ait..

01.11.2023 08:46
0 görüntülenme
Steam’den beklenmeyen karar: Türkiye pazarından çekiliyor!

Steam’den beklenmeyen karar: Türkiye pazarından çekiliyor!

Steam son zamanlarda döviz kurlarının artması sonucunda Türkiye pazarı için son derece kritik bir kararla gündeme geldi.Söz konusu karar sonucunda Steam, 20 Kasım’dan sonra Türk Lirası ile olan satışl..

29.10.2023 12:20
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.