Tempo Poker Chip
Ürün Stok Teslimat Bonus Fiyat İşlem
Tempo Poker 50M Chip

Tempo Poker 50M Chip

Oyundaki Karşılığı: 50M Chip
1 ~ 10 Dk. 5 KP 8.00
Tempo Poker 100M Chip

Tempo Poker 100M Chip

Oyundaki Karşılığı: 100M Chip
1 ~ 10 Dk. 10 KP 15.00
Tempo Poker 500M Chip

Tempo Poker 500M Chip

Oyundaki Karşılığı: 500M Chip
1 ~ 10 Dk. 50 KP 60.00
Tempo Poker 1000M Chip

Tempo Poker 1000M Chip

Oyundaki Karşılığı: 1000M Chip
1 ~ 10 Dk. 100 KP 120.00
 • Tempo Poker Chip Satış

  Tempo Poker Chip Satış
  Online popüler oyunlar son yıllarda hızlı bir yükseliş içerisine girmiştir. Dünya çapında oyun oynama fırsatı veren firmalar, milyonlarca kişinin kullandığı video oyun hesapları sunuyor. Bu oyunlardan biri de poker. Kendi içerisinde firma ve oyun kuralları açısından bazı çeşitlere ayrılan bu şans oyunu eğlenceyi daha da artırmak isteyenler için ideal bir alt yapı sağlıyor.Ancak oyunlar devam ederken şöyle bir durum var, o da chip konusu.
  Tempo poker chip satış için düşünürsek, yeterince chip olmadığında oyun sekteye uğrayabiliyor ve orijinal siteden chip satışı yüksek rakamlar olabiliyor.  Bu durumu değerlendiren bazı oyuncular kurumsallaşarak kendilerine online platform oluşturmuşlar. Bazıları kurumsal ve oldukça güvenilir, ancak bazıları da bu işi suiistimal edebilmekte.  Bu noktada ayrım yapmak oyuncuya düşüyor.
  Güvenli Siteyi Nasıl Seçerim?
  Kimse parasının boşa gitmesini istemez. Chip satış konusunda güvenli bir sitede yer alan özellikler:
  Şeffaf bilgilendirme, 
  İstendiği zaman koşulsuz referans verme
  Farklı bankalardan işlemyapılabilmesi,
  Banka hesap numaralarında kurumsal birisim olması
  Sitede bilgilerinizin nasıl korunduğuna dair açıklama
  Site içinde canlı destek birimi varlığı vs. önemli detaylardır.
  Tempo Poker Oyunu Ucuz Chip Satış
  Tempo poker chip satış işlemleri öncesinde oyunla ilgili kısa bazı bilgilere değinmekte yarar var. Oyun, masa etrafında 2-3-5 gibi kişi sayısıyla devam ediyor. Strateji oyunu olan bu poker türünde oyunda kalmak için pas yapmamaya çalışmanız gerek. Ancak yapacaksanız da hemen ilk aşamada yapmanız lazım. Bunun dışındaartışı görme, hepsini gör gibi seçenekleriniz bulunuyor. Masanın üst bölümünde puan ve paranız yer alıyor. Oyun içinden satın alma işlemi yapmak isterseniz, fiş al bölümünü kullanmanız gerek. Sonraki adımlarda site sizi yönlendirmekte.
  Tempo poker chip satış için işlem sırasına bakarsak, site seçimi yaptığınızı düşünerek;
  Siteye üye olursunuz.
  Genel site bilgilerini incelersiniz.
  Hesaba para yatırır, ürün seçersiniz. Her ürün çeşidi hemen size verilmeyebilir, teslimat sürelerine bakarsınız. Ayrıca banka işlem detaylarına ayrıca dikkat etmeyi unutmayın.
  RP- chip satışı gerçekleştiren www.KLASGAME.com sitesini değerlendirmeniz önerilir. Ürün fiyat ve sistem işleyişine dair detayları buradan bulmanız mümkün.

   

  Detay
 • Tempo Poker Chip Satışı

  Tempo Poker Chip Satışı
  Son on yılda Facebook ve bazı platformlar üzerinde online oyunlar bir hayli revaçta. Oyun sağlayıcı birçok firma milyonlarca kişiye video oyun imkânı sunuyor. Bu oyunlar devam ederken daha avantajlı konumda olmak, eğlenceyi artırmak gibi nedenlerle
  Tempo poker chip satışı ile puan toplayabilirsiniz. Bu puanları yüksek rakamlar olduğu için genelde oyuncular farklı sitelerden almaktalar. Bu sitelerde orijinal fiyatlara göre çok daha uygun seçenekler bulmak mümkün. Ayrıca güvenli bir site bulduğunuzda komisyon usulü kendiniz de satış yapabiliyorsunuz. Ama genelde puan satın almak üzere kullanılıyor. Ancak bazı detayları atlamamak gerek. Özellikle seçim konusunda bu durumu fırsat bilerek suiistimal edebilen sitelerden uzak durmanız, iyi ve kötü site ayrımını yapmanız gerekiyor. İyi sitelerde genelde kurumsal alt yapı, şeffaf bilgilendirme, hemen her bankada işlem yapabilme kapasitesi, referans sunma, canlı destek gibi detaylar var. 
  Tempo Poker Oyunu 
  Genel poker mantığıyla aynı olanTempoPoker dünya üzerinde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmakta. Tempo poker chip satışı ile oyuna katıldığınızda krupiyenin açtığı kartlara göre işlem yapıyorsunuz. Stratejiüzerine kurulu oyunda şunları yapma hakkınız var:
  Bop, artışı görme
  Pas
  Hepsini Gör
  Bop/pas olarak seçeneklerini bulunuyor.
  Oyun iki, üç, 4 ya da 5 gibi çok sayıda kişiyle oynanabilir.  Sağ alt bölümden bir yandan da sohbet edebilirsiniz. Yani genel olarak zevkli bir oyun.
  Düşük FiyattanTempo Poker Chip 
  Düşük fiyattan Tempo poker chip satışı için şu işlem sırasını takip edebilirsiniz:
  Site seçimi sonrası üyelik yapılır.
  Banka hesap bilgileri üzerinden hesaba para yfatırılır.
  Ürün seçersiniz, bu ürün çeşidine göre teslimat süreleri vardır.
  Satın alma işlemiyle oyunlara devam edersiniz.
  Satın alma işlemi dışında site sizden kullanıcı ismi ve şifre bilgilerinizi istediğinde bunu vermek istemiyorsanız, alternatif olarak masa oyunubilgilerini görebileceğiniz bir kurulumu yüklemek gerekiyor. Bunun dışında size gereken referansıveren sitede buna gerek kalmaya da bilinir. Birbirinden farklı oyun çeşitleri için RP- chip satışını www.KLASGAME.com sitesinde bulabilirsiniz. Daha fazla detaya siteyi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

   

  Detay
 • Tempo Poker Satış

  Tempo Poker Satış
  Tempo poker satış ya da chip satışı konusunda siteleri kullanarak puan satın alabilir, oyunları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu puanlar Facebook gibi oyunların geçerli olduğu platformda da satılır; ancak fiyat açısından sorunlar söz konusudur. İnsanların farklı sitelerden chip satın almaları puan alırken fazla para verememek istemeleridir. Söz konusu ihtiyaç bazı oyuncuları harekete geçirdiğinden popüler oyunlarınpuan satışı kurumsal web sitesi üzerinden gerçekleşiyor.Ancakdurumu suiistimal edebilen siteler olduğu için ayrıca seçimlerde dikkat etmek gerek.
  Kurumsal olmayan sitelerden satın alma işlemi yapmayın.
  Kayıt öncesinde siteden referans isteyin.
  Bilgilerinizin güvenliğine dair bir garanti, teknik bilgi vs. isteyin.
  Yeterince şeffaf mı, canlı destek ve yazılı olarak sonuç alabiliyor musunuz, bakın.
  Tempo Poker Hakkında
  Dünya üzerinden çok sayıda oyuncuya sahip Tempo poker satış ve chip konularında oyunculara çok sayıda alternatif sunuyor. Temel poker mantığını görebileceğiniz oyuna facebook üzerinden bağlanabilirsiniz. Bir yandan konuşma yaparken diğer yandan krupiyenin açtığı kartlara göre strateji oluşturabilir, el sıralamasına göre konum belirleyebilirsiniz.  Oyunda şu hamleleri yapmak mümkün:
  Bop, 
  Pas
  Tümünü gör
  Bop/pas şeklindedir.
  Oyunda ekranın sol bölümünde hesabınızdaki para miktarı vardır ve buna ekleme yapabilirsiniz.  
  Ucuz Tempo Poker Chip Satın Al
  Tempo poker satış için uygun rakamlarda chip satın almak daha çok avantaj yakalamak adına önemlidir. Siteyi seçtiğiniz varsayılırsa, üyelik işlemi ile kayıt olmanız sonra da verilen banka hesaplarından birine para yatırmanız gerekiyor. Sistem sizden bilgilerinizi isteyebilir, ancak şifre vermek istemiyorsanız, çip satışiçin masa oyun bilgilerini görmek ve online sistemde satış yapmak için bir masa bulucu eklenti kurulumu olması gerekiyor. Bu şekilde üyelik yapılan siteyle online ortamdan alışveriş yapabiliyorsunuz. Ancak işlem süreci bazen siteye göre değişebilir. Yani her sitede standart bir uygulama aranmamalıdır. Sizin için önemli olan detay, sitenin güvenilirliği, sorunsuz işlem yapması, bilgilerinizin güvenliğini nasıl sağladığı konusunda yeterli açıklama yapmasıdır. Tempo, ZyngaPoker için RP- çip satışı www.KLASGAME.com sitesinde de gerçekleştiriliyor.  Firmayı detaylıca inceleyerek ucuz satış yapabilirsiniz. 

   

   

  Detay
Ortalama Puan
5.0 1
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Açıklama

Bu ürün ile ilgili her hangi bir açıklama girilmedi , sormak istediğiniz bir soru var ise yorum formundan belirtebilirsiniz...

Oyun Resimleri

logo
logo