Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Rise Online World Kapalı Beta 29 Ekim’de Erişime Açılıyor !

MERT tarafından yazıldı.

Rise Online World Kapalı Beta 29 Ekim’de Erişime Açılıyor !

Bir çok oyuncunun deneyimlemek için dört gözle beklediği Rise Online World Kapalı Beta süreci 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında saat 21.00’da erişime açılacak. Peki Rise Online World Kapalı Beta sürecinde biz oyuncuları neler bekliyor? Gelin biraz yakından bakalım.

Rise Online World Nedir?

Rise Online World, yerli şirket olan RokoSoft tarafından geliştirilmiş Unreal Engine 4 (UE4) oyun motoruyla hazırlanmış ilk yerli MMORPG’dir. Devasa haritaları ve yüksek grafik kalitesi ilk öne çıkan özellikleridir. MMORPG, devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu ya da sıkça kullanılan orijinal adının kısaltmasıyla MMORPG (İngilizce: Massively Multiplayer Online Role-Playing Game), çok sayıda oyuncunun bilgisayarlarından veya oyun konsollarından internete bağlanarak birlikte oynadığı, oyun esnasında çeşitli karakterlere büründüğü devasa video oyunu türüdür.            

Rise Online World, Protean ve Lunaskar isimli iki ırkın yer alacağı ve birbirlerine üstünlük kurmaya çalışacakları kıyasıya mücadeleyi konu alıyor. Her iki ırk için Rogue, Warrior, Priest ve Mage sınıfları mevcut olacak ve oyuncular, bu sınıflardan herhangi birini seçerek maceraya dahil olacaklar. Buna ek olarak, her sınıfın da kendi içerisinde yetenek puanları dağılımına göre bir alt sınıfı yer alacak. Rogue sınıfı için Assassin ve Archer, Warrior sınıfı için Attacker ve Defensive, Priest sınıfı için Buffer, Debuffer ve Healer, Mage sınıfı için ise Fire, Ice ve Lightning alt sınıfları bulunuyor. Her alt sınıfın kendine göre özel yetenekleri bulunuyor ve bu özel yetenekler ile rakiplerinize karşı çeşitli üstünlükler elde edebilirsiniz. Beta Sürecinde Rise Online‘ın daha zahmetsiz, aynı zamanda da daha keyifli geçecek ve tam sürüm için hedeflenen oyuncu kitlesinin oyuna erkenden adapte olması sağlayacaktır. Rise Online her geçen gün gelişim göstermeye ve bu sayede popülaritesini artırmaya devam ediyor. Önümüzdeki dönemin en iddialı yapımlarından olan Rise Online, rakiplerini kısa süre içerisinde geride bırakacak gibi görünüyor.


NFT Sistemi ve Roco

Roco, Rokosoft'un kendi oyun ekosisteminde ve partner oyunlarında kullanılmak üzere AVAX ağı üzerinde geliştirilmiş bir kripto varlıktır. Ana Roco'nun amacı, blockchain ağı üzerinden oyun geliştiricilere, içerik oluşturuculara ve oyuncu topluluklarına hizmet sağlamaktır. Roco, sanal öğelerin yönetimi, dağıtımı ve değişimi için oyun geliştiricilere ve oyuncu topluluklarına NFT hizmetleri sunar. Bu işlemlerin blockchain ağı üzerinden gerçekleştirilmesini sağlar.

Play and Earn by blockchain felsefesi ile hem oyun geliştiricileri hem de oyuncu topluluklarını birleştirmeyi amaçlayan ilk projedir. Oyun eklentileri ile oyuncuların oyun içerisinde kripto varlık kazanmaları için iyileştirmeler yaparken aynı zamanda oyuncuların sanal eşyalarını NFT Market ile alıp satabilecekleri merkezi olmayan bir platform hizmeti sunarak NFT'lerin gerçek dünya varlığına sahip olmasını sağlıyor.

Roco NFT Market, tüm sanal ürünleri NFT olarak satın almanızı sağlar. NFT, diğer bir deyişle “Fungible Token” , bir resim, ses dosyası, video veya fiziksel varlığın dijital eşdeğerinin kanıtını içeren “benzersiz bir dijital varlık” olarak tanımlanır. Roco, bu teknolojiyi sanal öğeleri benzersiz dijital varlıklara dönüştürmek için kullanır. Blok zinciri ile ticaret sistemini tamamen şeffaf hale getirirken aynı zamanda mülkiyet sorununu da ortadan kaldırır.

Rise Online World Kapalı Beta Sürecinde Bizleri Neler Bekliyor?

  • Kapalı Beta’ya hangi bölgelerden erişim olacak?

Heyecan verici Kapalı Beta sürecinde dünyanın her noktasından erişim mümkün olacak fakat Rise Online World sunucuları şu an için sadece Türkiye’de bulunmaktadır.

  • Kapalı Beta’da hangi dil destekleri olacak?

İngilizce ve Türkçe dil desteği kapalı beta süresinde mevcut durumda UI güncellemeleri yapıldığından dolayı Türkçe dil desteğinde eksikler mevcut.

  • Kapalı Beta hakkında yayın yapabilir miyiz / içerik oluşturabilir miyiz?

Kapalı Beta sürecinde içerik yayını ve platformlar üzerinden canlı yayın yapmak için herhangi bir engel bulunmamakta.

  • Daha sonra yayınlamak adına, Kapalı Beta’dan içerik toplayabilir miyiz?

Rise Online World ekibinin oyun içerisinden ilerleyen tarihlerde yayınlamak amacıyla içerik oluşturmak için herhangi bir engel bulunmamaktadır. Rise Online World henüz Beta aşamasında olduğundan dolayı içeriklerin Beta sonrasında geçerlilik ve güncelliğini kaybedeceğini unutmayalım.

  • Kapalı Beta başvurusu yapan kişiler neye göre seçilmektedir?

Kapalı Beta başlamadan önce ilk katılım hakkı kazanan kullanıcılar rastgele olarak seçilecektir. Kapalı Beta devam ettiği süreç içerisinde yeni katılımcılar yine rastgele olarak katılım hakkına sahip olabilecek. Rise Online World Beta başvuruları resmi web sitesi üzerinden alınmaktadır. Üyeliğinize giriş yaparak bu heyecan verici deneyimde yerinizi alabilirsiniz. Başvuru sonucunuzu mail adresinizden kontrol etmeyi ihmal etmeyin!

  • Kapalı Beta’ya katılan oyuncuları ne gibi ödüller bekliyor?

Rise Online World Kapalı Beta süresince oyun içerisinde minimum 10 saat geçiren oyunculara oyunun ilerleyen süreçlerinde kullanabilecekleri [CBT Tester] ünvanı, hata bildirimleri sonucunda 5 adet olumlu sonuçlanan oyunculara [Bug Hunter] ünvanı hediye edilecektir.


 
29 Ekim’de bu büyük heyecana katılmak için https://www.riseonlineworld.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.Yorum Yap

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

EMBERCLAD SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Bulldog – Phantom – Frenzy - Spectre ve Çekiç ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde a..

27.01.2024 06:00
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 01.02.2024 - 29.02.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

24.01.2024 19:35
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

KURONAMI ÇIKTI!Bu yazıya veya video üzerinden 00.37'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal– Sheriff – Marshal – Spectre - NO Y..

11.01.2024 06:10
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

CEPHANELİĞİN YENİ ÜYESİ OUTLAW'UN TASARIMIBu yeni keskin nişancı tüfeğini Bölüm 08 Kısım 01'in başlangıcında herkesin cephaneliğine ekliyoruz. VALORANT'taki silahlardan genel itibarıyla ba..

10.01.2024 21:56
0 görüntülenme
VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.0 YAMA NOTLARIBölüm 08 Kısım 01 ve 8.0 Yaması'na hoş geldiniz. 2024'ün ilk yamasında yeni bir silah dahil sayısız yenilik ve değişiklik oyundaki yerini alıyor. Keyfini çıkarın!GENEL..

10.01.2024 19:21
0 görüntülenme
LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

ARCANE 2. SEZON KASIM AYINDA BİZLERLE!Popüler MOBA oyunu League of Legends, dizisi sonbaharın kasım ayında Netflix'te yayınlanacak.60 saniye uzunluğundaki fragmanda Arcane adlı dizide yer alacak k..

06.01.2024 05:45
0 görüntülenme
Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

HEYECAN VERİCİ YENİ BİR MACERAYA HAZIR MISINIZ?Hepimizin bildiği üzere Rise Online World ilk resmi sunucusu 15 Nisan 2022 tarihinde açılmıştı ve şimdi iki yeni sunucu ile karşımızda!Sevgili Oyuncular,..

02.01.2024 03:55
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.