Rise Online World Goldbar şimdi Klasgame stoklarında!


Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds KO-MyKO Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Euro Knight Online Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame REVOLUTION Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomekoRise HomekoTURK HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KO4EVER KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!
Dekaron
Dekaron 155 DKC

Dekaron 155 DKC

155 DKC (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
5,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Dekaron 310 DKC

Dekaron 310 DKC

310 DKC (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
10,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Dekaron 465 DKC

Dekaron 465 DKC

465 DKC (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
15,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Dekaron 775 DKC

Dekaron 775 DKC

775 DKC (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
25,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Dekaron 1150 + 80 DKC

Dekaron 1150 + 80 DKC

1230 DKC (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
50,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Dekaron 2325 + 235 DKC

Dekaron 2325 + 235 DKC

2560 DKC (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
75,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Dekaron 3100 + 465 DKC

Dekaron 3100 + 465 DKC

3565 DKC (Şu an stok mevcut değil.)
Stok
Bonus 0
100,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.

Açıklama

Tanrılar geri itildi ve insanlar neredeyse yeryüzünden silindi. Şeytanların lideri Karon geçici olarak Büyük Karanlığa çekildi.
 Hayatta kalanlar yeni şehirleri olan Arcana’yı ele geçiren şeytanlara karşı son bir direnişte bulundular.
 Tanrılar ve şeytanların saldırılarına karşı güçsüz olduklarını bildiklerinden bir grup insan silahlarını ve sihirlerini bu büyük mücadele için geliştirdi.
 Bu insanlar kötülüğe karşı insanlığın son umudu olarak direniyorlar. İşte bu Dekaron’un direnişi, bu Dekaron’un zamanı. 

SINIFLAR: 

Aloken: Aloken, stabil bir hasarı bulunan ve müttefiklerine güç artıran (buff) büyülerle yardımcı olan bir sınıftır. Mızrak kullanır, saldırı ve hayatta gücü yüksek olan bir sınıftır. 

Azure Knight: Azure Şövalyeleri çoğunlukla bir ellerinde silah diğer ellerinde kalkan taşırlar. Daha agresif olanları ise kalkanı tercih etmeyip 2 silah kullanırlar.
 Kalkan kullanarak daha dengeli bir atak ve defans elde edilebilir. 

Bagi Warrior:  Bagi savaşçıları yüksek cana ve güç artırıcı özelliklere (buff skillerine) sahiptirler ve bu buff’lar en önde en büyük hasarı absorbe eden sınıflardan biri yapar. 

Black Wizard: Kara büyücüler öncesinde büyü konusunda kendilerini yetiştirdiler ama zamanla kara büyünün sihrine kapılarak etrafındakilere de korku sarmaya başladılar. 

Conserra Summoner: Zehirli vuruşları olan ve hızlı hareket eden suikastçilerdir. Gölgesini görmeden sizi öldürebilirler. 

Dragon Knight: Yüksek saldırı gücüne sahip ana savaşçılardandır. 

Half Bagi: Hem çok güzel hem de güçlülerdir. Silah olarak katarları kullanırlar. Savaş alanını domine eden karakterlerdendir. 

Incar Magician: Incar büyücüleri düşmanlarına 3 temel element olan ateşe, buza ve şimşeğe dayanan güçlü büyü hasarları verirler.
 Diğer sınıfların aksine silah seçimleri yetenek ağaçlarını (skill tree) etkilemez. 

Segeuriper: Azrail figürlerindeki tırpan gibi bir silahları vardır. Kara büyülerle düşmanın gücünü emerek yüksek hasar verirler. 

Segita Hunter: 2 çeşit Segita avcısı vardır. Biri yay kullanır diğeri bıçak kullanır. Her birinin yetenek ağaçları (skill tree) farklıdır. 

Segnale: Segnale, iyileştirme ve zehir üzerine kurulu bir sınıftır. HP ve kalkan yenileme yeteneği olan tek sınıftır. Her partinin vazgeçilmezidir. Ayrıca parti üyelerini buff’lama yetenekleri de mevcuttur.

Vicious Summoner: 2 tip silah kullanırlar. Biri asa (staff) diğeri ise 2 kılıçtır (2x 1H swords).
 Chakra yetenekleriyle minyonlar çıkarırlar. Bu minyonlar onun adına savaşır ve düşmanların dikkatini dağıtabilir.
 2 tane kalabalık kontrolüne (CC:Crowd Control) yönelik yeteneği vardır. Biri buff diğeri debuff özelliğindedir. 

 

Oyun Adı
Dekaron
Yayıncı
Belirtilmemiş.
Geliştirici
Belirtilmemiş.
Dil
Belirtilmemiş.
Platform
Belirtilmemiş.
Yayınlanma Tarihi
Belirtilmemiş.
Ülke
Belirtilmemiş.

Oyun Resimleri


Henüz resim yüklenmedi...
Belirtilmemiş.
Henüz bir açıklama girilmedi.
Yorumlar
0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.