Turkcell TL

Açıklama:

Turkcell hattınıza 7 gün 24 saat nakit veya kredi kartı ile TL ve Kontör yüklemesi yapabilirsiniz

Ürün Stok Teslimat Bonus Fiyat İşlem
Turkcell 30 TL

Turkcell 30 TL

Oyundaki Karşılığı: 30 TL
ANINDA 0 KP 32.00
Turkcell 50 TL

Turkcell 50 TL

Oyundaki Karşılığı: 50 TL
ANINDA 0 KP 52.00
Ortalama Puan
4.7 226
Mükemmel (39)
%81
Çok İyi (4)
%8
İyi (5)
%10
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap

5 5
Turkcell İletişim Merkezine uğrayıp bu işlemle her ay uğraşmaktan sıkılmıştım gerçekten büyük bir zaman kaybı benim için. Buradan hemen bakiye yüklemesi yapıp satın alabiliyorum. Zamandan tasarruf için bu site resmen. Hem bakiyemi çok hızlı yükleyebiliyorum hemde ürünü satın aldığımda bir kaç dakika içinde geliyor. Üstelik sitenizi bütün arkadaşlarıma da önerdim. Bir kaç üye de sayemde oldu. Bir güzellik bekliyorum açıkcası.:) Hızlı ve güvenli, alışveriş ortamı sağladığınız için teşekkür ederim. Bundan sonra hattımla ilgili bütün alışverişlerimi buradan yapacağım. Burayı keşfettiğim çok iyi oldu benim için. Bol kazançlar diliyorum sizlere.

5 5
30 ve 50 TL seçeneği çok az olmuş. Bir kaç TL seçeneği daha yüklenirse süper olur 10 TL veya 20 TL gibi.

5 5
TL yükleme aslında operatörlerin kendi sitelerinde de bulunuyor ancak buradan yüklememin sebebi ödeme seçeneklerinin çok fazla olması. Kredi kartım olmadığı için diğer sitelerden alamıyorum ancak banka havalesi ile cep uygulamadan hemen havale yapıp bakiye yükledikten sonra kontör alabiliyorum. Sağladığınız kolaylık ve hizmet için teşekkür ederim. Evimden bir tıkla her şeyi halledebiliyorum. Başarılarınızın devamını dilerim klasgame ailesi.

5 5
İlk satın alam işleminiz sitenizden gerçekleştirdim hayırlı olsun her iki taraf içinde sorunsuz işlem tamamlandı. Teşekkür ederim. Bundan sonra TL leri buradan alacağım. :)

5 5
Buraya mobil ödeme yapmıştım satın almak istediğim ürünü aldım ancak biraz bakiyem kaldı onunla tekrar TL alma imkanım var mı?
YÖNETİCİ NOTU : Mobil ödeme ile yapılan yüklemeler ile kontör alınamamaktadır maalesef. Başka alışverişlerinizde bakiyenizi kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

5 5
Güvenerek alışveriş yaptığım sitelerden başta geliyorsunuz hem oyun ürünü alışverişlerimi hem de Turkcell TL yi sizden alıyorum. Hizmette sınır yok maşallah. :)

5 5
Bu ürünler benim için gerçekten çok faydalı oldu tek sıkıntım her ödeme seçeneği ile alınamaması ama onu da bir şekilde hallediyorum.

5 5
TL aldım hemen hattıma yüklendi. Bu kadar hızlı hizmet beklemiyordum.

5 5
Arkadaşımın tavsiyesi ile gelmiştim. Çokta memnun kaldım. Hızlı hizmet.

5 5
Papara hesabım var banka hesabım yok lütfen her ödeme seçeneği ile TL alınabilsin. Şimdiden teşekkürler bu işlemle ilgilenin.

Açıklama

Bu ürün ile ilgili her hangi bir açıklama girilmedi , sormak istediğiniz bir soru var ise yorum formundan belirtebilirsiniz...

Oyun Resimleri

logo
logo