Zula Süper Lig 4. Sezon YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

ZULA 4. SEZON BAŞLIYOR

Merakla beklenen o hafta geldi! Heyecan kaldığı yerden devam ediyor, Zula 4. Sezon Dev derbiyle başlıyor! Geride kalan zamanda 3 sezonu geride bırakan Zula Süper Lig; yeni ekipleri, yeni oyuncuları ve yeni eklentileriyle heyecana kaldığı yerden devam ediyor.

27 Temmuz’da başlayacak olan 4. Sezon’da 10 takım kıyasıya mücadele edecek. Sezonun açılış haftasında ise oyuncular ve taraftarlar derbi havasını soluyacak. 28 Temmuz Pazar günü Son şampiyon Galatasaray Espor ile ezeli rakibi 1907 Fenerbahçe kozlarını paylaşacak. Yeni sezonda ise ligde iki yeni ekip yer alıyor; Beşiktaş Esports ve İstanbul Wild Cats.

Bursa Espor, Gamers of Future, ICE Warriors, İstanbul Espor Kulübü, Mod-Z gibi takımların yer aldığı ligde şüphesiz bu sezon da kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Birbirinden güçlü ekipler, sezon boyunca birbirleriyle 2 kez karşılaşacaklar ve derece elde etmeye çalışacaklar.Sezon genelinde 200 bin ₺,  toplamda ise 800 bin ₺ ödülün dağıtılacağı Zula Süper Lig 4. Sezon’da, birbirinden güçlü e-spor organizasyonlarının takımları yer alacak. Her bir takımın toplamda 18 maç oynayacağı zorlu mücadele 12-13 Ekim’de Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek büyük finalle birlikte sona erecek.

Ayrıca 4. sezonda derece yakalayan takım, Türkiye’yi temsil etmek üzere 250 bin $ ödülün dağıtılacağı Zula World Cup Turnuvasında yer alacak olan 3. takım olacak. İlk iki takım ise Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe olacak. Sizce ülkemizi temsil edecek olan 3. ve son takım hangisi olacak? Yorumlarda belirtebilirsiniz!

 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?