Knight Online'daki Geri Sayım Nedir? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Online’daki Sayaç Ne Anlama Geliyor?


     Türkiye’nin yıllardır şüphesiz en popüler MMORPG’si: Knight Online. Çıktığı günden itibaren birçok bug, hile, hack gibi durumlarla karşı karşıya kalmasına ve son 15 yılda bu alanda birçok oyun çıkmasına rağmen ülkemizin hala en çok oynanan oyunlarından birisidir Knight Online. Özellikle PVP/PK ‘da sunduğu eğlenceyi hiçbir oyun kullanıcılarına sunamadı. Knight Online’ın bu kadar uzun süre oynanmasının tabii ki birçok nedeni var ancak başlıca nedeninin PK'da sunduğu keyif olduğunu düşünüyoruz.

 

       KnightOnlineWorld.com sitesine giren oyuncular önceden Nttgame’in sitesine yönlendiriliyordu ancak artık yönlendirilmiyor ve sitede geri sayım sayacı var. Peki Knight Online World sitesindeki bu gizemli sayaç ne anlama geliyor? Knight Online yeni server mı geliyor? Upgrade güncellemesi mi olacak? Siyah bir planda sunulduğu için kara bir haber alıştıra alıştıra mı veriliyor? Süre dolduktan sonra tam olarak ne olacak? Birkaç varsayımda bulunmak mümkün:

 

             * Yeni bir server açılabilir.

             * Firedrake gibi büyük bir patch gelebilir. (Yeni harita, etkinlik vs)

             * Şirket olarak büyük bir değişikliğin duyurusu, geçişi olabilir. 

             * Tamamen siyah arkaplan ve karartılmış figürler kara bir haberi simgeliyor olabilir. (Onca reklamdan sonra artık ihtimal dahilinde değil)

 

      Bizim ilk aklımıza gelen seçenekler bu şekilde. Sizce ne olacak? Klasgame olarak Knight Online hakkında haberler aktarmaya devam edeceğiz. 

        Knight Online Premium almak için tıklayınız

        Knight Online Npoint / Cash almak için tıklayınız. 

        Knight Online Goldbar Almak için tıklayınız. 

 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?