Guardians of Ember - Gameforge oyunu YORUMLARI GÖSTER (1) YORUM YAP

GUARDIANS of EMBER

Geçen yıl Şubat aylarında Steam listelerinden kaldırılan hack and slash oyunu Guardians of Ember sahalara geri döndü. Şu an oyun Açık Beta halinde Gameforge sitesinden indirilebilir durumda. 


Guardians of Ember ücretsiz mi? 

Guardians of Ember oyununu şu an için ücretsiz indirebilir ve oynayabilirsiniz.  

Guardians of Ember oyununu indir


Geçen yıldan bu yana Guardians of Ember'ın oynanışında, haritalarda, karakter düzenlemesinde, arayüzünde ve görev alanında geliştirmeler yapılmış ve dil seçenekleri arttırılmış görünüyor. Oyunun eski sürümüne sahipseniz tekrar indirmeniz gerekmeden oyunu oynayabilirsiniz. Ancak oyunu ilk kez oynayacaksanız yukarıda belirtilen linkten 7 GB civarında olan oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Yayımcılığını Gameforge'un yaptığı GoE; steam listelerinde hala yok, tekrar listelenip listelenmeyeceği de bu aşamada muamma. Oyunu standalone (herhangi bir uygulamaya veya servise bağlı olmadan) oynayabiliyorsunuz.


Guardians of Ember Türkçe

Geçen yıl personellerine hesaplar açtırıp oyunu indirdikleri, sahte yorumlar ve değerlendirmelerde bulunarak oyunun puanlamasına etki ettikleri gerekçesiyle Steam listelerinden kaldırılan Guardians of Ember, Türkçe dil seçeneğine de sahip. Böylece oyunu indirip Türkçe oynama keyfine de erişebilirsiniz. Türkçe yanında birçok dil seçeneğine sahip oyunda İngilizce, İspanyol, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe dilleri mevcut. 

4 ırk ve 6 sınıf arasından karakter oluşturarak bu MMO heyecanına siz de ortak olabilirsiniz.Yorum Yap

23.04.2019 06:02
Değer görebilir oyun bilemiyorumda karışık geldi biraz bana .
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla