Facebook, Whatsapp ve Instagram'a girilmiyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

FACEBOOK, WHATSAPP ve INSTAGRAM ÇÖKTÜFacebook'a giriş yapamıyor musun? Whatsapp'ta iletilerin karşı tarafa gitmiyor mu? Instagram'da paylaşım yapamıyor musun? Cevabın evetse yalnız değilsin. Çünkü Facebook, Whatsapp ve Instagram şu anda dünya çapında kullanıcıları için kapalı durumda.  


Kesinti 13 Mart'ta saat 16: 00'da New England'daki kullanıcılarla başladı. Teksas, Seattle, Washington, İngiltere de dahil olmak üzere Avrupa'nın bazı bölgeleri, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi bölgeler ve ülkeler Facebook, Instagram ve WhatsApp uygulamalarında sorunlar yaşamaya, giriş yapamamaya başladı. Bugün ise öğleden sonra saat 13:45 gibi Facebook, Whatsapp ve Instagram uygulamalarına Türkiye'den de giriş yapılamıyor. Facebook yönetimi, bu haberleri doğrulamakla birlikte sorunun DDoS saldırısı olmadığını belirtti. Facebook sorun üzerinde hala çalışıyor ve henüz bu konuda net bir açıklama yapılmadı. 


Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, önceki günlerde Facebook, Instagram ve Whatsapp'ın birleştirilerek tek bir uygulama yapılabileceği ihtimali üzerinde konuşmuştu.
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?