Call of Duty Modern Warfare - Season One Geldi! YORUMLARI GÖSTER (1) YORUM YAPCall of Duty Modern Warfare - Season One Geldi!!

Modern Warfare için 3 Aralık tarihinde gelecek olan Season One güncellemesi , Call of Duty tarihinin bu zamana kadarki en büyük DLC içeriğini oyuncularla buluşturacak. Oyun 1. Sezon’un yayınlanması ile büyük ölçüde genişleyecek. 


Season One güncellemesinin içeriğinde yeni silahlar, haritalar, oyun modları, Battle Pass, kozmetik ürünler ve daha fazlası oyuna entegre edilecek. Battle Pass dışındaki tüm içerikler ücretsiz olacak ve tüm platformlarda aynı anda erişilebilir olacak. Battle Pass ise ücret karşılığında alınabilecek ve birçok kozmetik eşya içerecek.
İşte Call of Duty Modern Warfare Season One ile oyun a eklenecek içeriklerden bazıları;


Üç Yeni 6v6 Multiplayer Harita

Crash, Vacant, Shipment

Yeni Ground War Haritası

Port

İki Yeni 2v2 Gunfight Haritası

Cargo ve Atrium

Üç Yeni Multiplayer Modu

Reinforce, Gunfight OP, Infected

Dört Yeni SpecOps Deneyimi

Bomb Squad, Grounded, Just Reward ve Pitch Black

İki Yeni Silah

RAM-7 ve Holger-26

İki Yeni Operatör

Mara ve Nikto
Call Of Duty: Mobile 2019’un Lideri!

ABD Merkezli teknoloji devi Google, 2019’un en iyi oyununu açıkladı. Google tarafından yapılan açıklamada yılın oyunu ödülü, beklenen gibi Call of Duty: Mobile’ın oldu. 


Google yaptığı açıklamalarda, Call of Duty: Mobile’ın yılın en iyi oyunu seçilmesinin altında; oyunun hem oyuncuları zorlayan bir yanının olması hem eğlenceli olması hem de herkes tarafından erişilebilir olmasının olduğunu söyledi ve Call of Duty: Mobile’ın tüm bu kriterlere uyduğunu da özellikle belirtti.


Google 2019’un en iyi mobil uygulaması olarak da yeni bir sosyal ağ olan ‘Ablo’yu seçti. Ablo alanında birçok rakip dev firma olmasına rağmen tüm rakiplerini geride bıraktı ve bu prestijli ünvanın sahibi oldu. Yapılan açıklamada Ablo’nun göze çarpan bir yapısının olduğu belirtildi ve uygulamanın güzel düşünüldüğü, iyi bir tasarıma sahip olduğu belirtildi.
Yorum Yap

06.12.2019 15:22
Lig kasıyorum sırf bunun için telefon alacam snapdragon 855+
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla