Battlefield 5'ten yeni fragman! Pasifik Savaşı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Battlefield 5 Pasifik Savaşı ; 

EA Games’in en iddialı oyunları arasında yer alan Battlefield 5 ilk olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüştü. Aslında oyunun uzun bir hikaye sunmadığını biliyoruz. Fakat çoklu oyuncu modları ve Battle Royale modu gibi artıları sayesinde yapımın bir hayli öne çıkması sağlanmıştı. Bunun yanında seri sürekli olarak güncellemeler alıyor. Son olarak Battlefield 5 Pasifik Savaşı paketi gündemde. Ücretsiz olarak sunulacak olan Battlefield 5 Pasifik Savaşı güncellemesi için yeni paylaşımlar da gelmeye başladı.


Wake Island haritası, yılın ilerleyen zamanlarında gelecek. Bu güncelleme ile oyuna, Katana, M3 Flamethrower,M1 Garand ve Lunge Mayını eklenecek.


Ayrıca her sınıf için yeni silahlar da geliyor. Keskin Nişancı sınıfı için, Type 99 Arisaka. Destek için, M1919A6 ve Sıhhiye için Type 100 SMG eklenecek. Gelecek olan silahların bazılarını fragmanda görebilirsiniz.

Oyuna gelen yeni araçlar arasında M4 Sherman ve Type 97 tankları, yeni amfibi araçlar ve MB Jeep bulunuyor.

Ayrıca iki yeni elit karakter bu güncelleme ile oyuna eklenecekler arasında yer alıyor. Amerikalı Jack Culver ve Japon avcı Keisuke Nakamura, ikisi de fragmanda bolca görülüyor.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?