!!APEX LEGENDS FIGHT OR FRIGHT !! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAPApex Legends Fight or Fright (Kavga ya da Korku) Cadılar Bayramı Etkinliği 15 Ekim’de Yayınlandı.

The Apex Legends Fight or Fright etkinliği 15 Ekim'de yayınlandı. Yaklaşan cadılar bayramı için gerçekleştireceği etkinlik’ten yeni bir fragman yayınlandı. Etkinlik birçok kozmetik eşyalarını oyuna ekleyecek ve haritayı korkutucu bir hale büründürecek.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen popüler Battle Royale oyunu Apex Legends, yaptığı çeşitli etkinliklerle oyuncuları kendisine bağlamaya çalışmaya devam ediyor. Yaklaşan cadılar bayramı için de özel bir etkinlik ile gelen Apex Legends, cadılar bayramına uygun birçok öğeyi de beraberinde getiriyor. Beklendiği gibi karanlık bir havaya bürünecek olan haritada, aynı zamanda etkinlik süresince bonus deneyim puanı da kazanılacak ve hızlı bir şekilde seviye atlanılabilecek.


Etkinlik 15 Ekim’de oynanılabilir hale gelecek. Zombi, vampir, cadı ve benzeri ürkütücü öğeleri kazanmak için etkinlik boyunca devam eden görevler olacak.

Aynı zamanda etkinlik beraberinde Shadowfall isimli bir oyun modu da getiriyor.

Bu modda öldüğünüzde oyun sizin için sonlanmayacak. Üstün hız ve yakın dövüş asarına sahip bir şekilde oyuna devam edeceksiniz. Oyun performansına göre oyun sonundaki hedefiniz de değişiklik gösterecek. Son 10 oyuncu kaldığında ise bir gemi gelecek ve o gemiye herhangi bir oyuncunun ulaşması kalan tüm oyunculara oyunu kazandırmış olacak. Ölülerin amacı ise sona kalan bu 10 oyuncuyu gemiye ulaştırmamak olacak.

 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?