Facebook Oyun Kredisi

Açıklama:

Facebook Oyun Kartları Satış Sitesi Candy Crush Texas Holdem Poker 101 Okey Plus Gibi Oyunlarda Facebook Oyun Kartı Satın Al Keyfini Katla!

Ürünümü Nasıl Aktif Ederim?
Ürün Stok Teslimat Bonus Fiyat İşlem
10 TL'lik Facebook Oyun Kartı

10 TL'lik Facebook Oyun Kartı

Oyundaki Karşılığı: 10 TL'lik Facebook Oyun Epin
ANINDA 2 KP 9.70
20 TL'lik Facebook Oyun Kartı

20 TL'lik Facebook Oyun Kartı

Oyundaki Karşılığı: 20 TL'lik Facebook Oyun Epin
ANINDA 4 KP 19.40
30 TL'lik Facebook Oyun Kartı

30 TL'lik Facebook Oyun Kartı

Oyundaki Karşılığı: 30 TL'lik Facebook Oyun Epin
ANINDA 6 KP 29.00
50 TL'lik Facebook Oyun Kartı

50 TL'lik Facebook Oyun Kartı

Oyundaki Karşılığı: 50 TL'lik Facebook Oyun Epin
ANINDA 10 KP 48.00
Ortalama Puan
4.9 154
Mükemmel (30)
%97
Çok İyi (1)
%3
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap

5 5
Ne işe yarıyor bu facebook oyun kredisi?
YÖNETİCİ NOTU : Facebook oyun kredisi ile Facebook’ta sevdiğiniz oyun ve uygulamalarda hızlı bir şekilde ürün alabilirsiniz. Facebook 'un bütün oyunlarında kullanılan "Oyun Kredisi" kuponları size en ucuz ve en bonuslu şekilde sunuluyor.
Facebook oyun kartı ile oyun içi değerli ürünler alabilirsiniz. Aynı zamanda Facebook’ta sevilen oyun ve uygulamaları satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde farklı paket seçenekleri bulunmaktadır. Facebook oyun kredisi ile oyun ve uygulamalarda daha fazla ilerleyebilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizden daha fazla oyun oynayabilirsiniz.

5 5
Aldığım hiç bir üründe pişman olmadım bundan sonra hep buralardayım:)

5 5
Aldım hemen geldi teşekkür ederim ilginiz için.

5 5
mobil ödeme seçeneğiniz bulunuyor mu?
YÖNETİCİ NOTU : Mobil ödeme ile bakiye yüklemesi yaparak ürün satın alabilirsiniz. Mobil ödeme sadece kontörlü hatlar içindir.Kontörlü hatlarda operatör kesintisi %70 düzeyindedir.Sitemiz tarafından herhangi bir kesinti uygulanmamaktadır.Kesinti oranlarının yüksek olmasından dolayı tavsiye edilmemektedir.Alternatif olarak , kartsız işlemler menüsünden masraf almayan bankaları tercih etmenizi öneririz.

5 5
Yaklaşık 2 senedir sizden alışveriş yapıyorum yaptığım hiç bir alışverişte memnun kalmadığım bir durum olmadı. İlgili olmalarından ayrı bir memnunum sağ olun.

5 5
Ürünlerin yanında yer alan kp ne oluyor tam olarak
YÖNETİCİ NOTU : Klaspara alısveris yaptıkça biriken bonus paracıklardır , 100 Klas para 1TL ye eşdeğerdir.
https://www.klasgame.com/?do=usercp&q=bonus

5 5
İlk alışverişimden beri memnunum hemen teslim etmeniz ve güven vermeniz benim için önemliydi bir de şu kp tutarı yüksek olsa çok daha güzel olacaktı. Yine de teşekkürler. :)

5 5
kalite ve ucuzluk arıyorsanız sadece klasgame derim

5 5
En ucuz facebook oyun kredisini klasgamede bulabilirsiniz. Hem hızlı teslimat hem de ilig çok iyiki varsınız:)

5 5
hızlı teslimatınız için teşekkür ediyorum

Açıklama

FACEBOOK OYUN KREDİSİ

Facebook oyun kredisi ile Facebook’ta sevdiğiniz oyun ve uygulamalarda hızlı bir şekilde ürün alabilirsiniz. Facebook 'un bütün oyunlarında kullanılan "Oyun Kredisi" kuponları size en ucuz ve en bonuslu şekilde sunuluyor. Facebook şu an dünyada çok sayıda insan tarafından kullanılmaktadır. Facebook hesabının çoğu insan oyun oynamak için açmaktadır. Özellikle son zamanlarda oyun oynamak amacıyla açılan hesapların sayısı çok fazla olmaya başlamıştır.
Facebook’ta oynanan oyunlarda kullanıcının oyundan hemen vazgeçmemesi için çeşitli seviyeleri bulunur. Bir yandan da kolay yol için kendisi alternatif sunar. Facebook Oyun Kartlarını daha sonra isterseniz oyun içerisinde "Cash - Puan - Premium – Çip - Oyun Parası - Market - Dükkan - Mağaza Kodları"na çeviriyorsunuz. Veya da direkt olarak oyun kredisi şeklinde ödeme yapıyorsunuz. Oyuna yönelik ödeme gerçekleşince de, dilediğiniz oyunun eşyalarını satın alıyorsunuz. Bir oyunda geçilmeyen bir bölümünde size yardımcı olurlar. Facebook oyun kartı ile oyun içi değerli ürünler alabilirsiniz. Aynı zamanda Facebook’ta sevilen oyun ve uygulamaları satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde farklı paket seçenekleri bulunmaktadır. Facebook oyun kredisi ile oyun ve uygulamalarda daha fazla ilerleyebilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizden daha fazla oyun oynayabilirsiniz. Oyuncular arasındaki rekabet ortamı Facebook oyunlarını daha dikkat çekici kılmaktadır.
Facebook Oyun Kartı kartınızda bulunan bakiye kadar sizlere Facebook kredisi veriliyor. 

GEÇERLİ OLDUĞU BAZI OYUNLAR

Facebook Oyun Kartlarını Facebook üzerinden oynadığınız tüm oyunlarda kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak geçerli olduğu bazı oyunlar aşağıdaki gibidir;

 • Monster Legends

 • Legend Online

 • Angry Birds Friends

 • Mafia Wars

 • Pepper Panic Saga

 • Stick Run

 • Papa Pear Saga

 • Candy Crush Saga

 • 101 YüzBir Okey Plus

 • FarmVille 2

 • FarmVille 2

 • Farm Heroes Saga

 • 8 Ball Pool

 • Dragon City

 • Texas HoldEm Poker

 • Pet Rescue Saga

Oyun Resimleri

logo
logo