Yükleniyor...

PUBG Mobile UC MMORPG Oyunlar Knight Online Bigpoint UskoGame FrienzKO AndreamTR Zeuswar RisingKO JustMYKO Tinder Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends STEAM OYUNLARI Fortnite V-Papel Fortnite Battle Royale TeamSpeak Netflix Aeria Games GameForge Google Play League Of Legends Zula Altın Steam Joygame Oyunları Metin2 Kontör Yükleme 7/24 Legend Online Pointblank Black Desert Online Travian Games Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin PlayStation Gift Card Pubg Lite L-Coin Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Legends of Runeterra Lora Legends of Runeterra Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi BattleField Blade and Soul - NCoin BluTV Üyelik Cabal Online Combat Arms: the Classic GC Consala Games Crossfire (Z8 Games) CS:GO EA Games eBay Gift Card Elder Scrolls Online Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları G2A Gift Card Gaijin Entertainment Gamyun Fıstık Goodgame Studios Gravity Interactive Guild Wars Guild Wars2 Habbo Hi-rez Studios Imperia Online IMVU İnternet Download Manager Joymax Karma Koin Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları Mangır Kart Microsoft Ürünleri My Lands Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nival Games Ntroy Oasis Games Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rise Online Rising Cities Rockstar Games Silkroad Online Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Trion Worlds Valorant Points (VP) Webzen Xbox Live Xbox Live Gift Cards Z8 Games Zoomumba
World Of Tanks Wot (W.O.T.)

Açıklama

World of Tanks takım tabanlı devasa bir çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunudur. Kendinizi dünyanın dört bir yanındaki diğer çelik kovboylarla beraber II. Dünya Savaşı'nın destansı tank savaşlarının içinde bulacaksınız. Cephaneliğiniz Amerika, Almanya, Fransa, Çin, İngiltere ve Sovyetler Birliği'nden 260 zırhlı aracı içerir; bu araçlar tarihsel doğruluğa dikkat edilerek detaylandırılmıştır.

Özgün ve esnek bir araç yükseltme ve geliştirme sistemi, oyun içinde size istediğiniz araçları ve silahları deneme şansı verir. İster düşmanlarınızı hızlı ve manevra kabiliyetine sahip hafif tanklar ile alt edin, ister her amaca uygun orta tanklarla düşman hatlarını derinlemesine yarın, ister rakip zırhlılarını yok etmek için dev ağır tankların gücünü kullanın ya da uzun menzilli havan toplarıyla keskin bir nişancı olun; her birim türünün kendi avantajı vardır ve gerçek bir tank ustası tarafından kullanıldığı zaman son derece etkili olabilir.

Ancak, kazanmak için yalnız muhteşem bir tank komutanı olmak yeterli değildir! World of Tanks demek, takım oyunu demektir. Zafer, sahip olduğunuz savaş becerilerinin takımınızdaki diğer üyelerin becerileriyle birleşmesiyle, her oyuncunun savaş meydanında kendi rolünü oynamasıyla kazanılır. Kendi demirden imparatorluğunuzu kurmak için sadece en sevdiğiniz stratejiyi ekleyin ve tank gücünün tartışılmaz otoritesini herkese gösterin!

 

Zırhlı Savaş Deneyiminde Son Nokta

Yeni oyuncular, hızlı ve aksiyon odaklı bir savaş için tasarlanmış, kısa ve mutlak savaş eylemlerinde yer almak üzere; bir dakikadan daha az bir süre içinde savaşmaya başlayabilir. Savaş meydanına çıktığınız zaman, demir ve ateş tabanlı savaş girdabında başarılı olabilmek için cesur, kararlı ve esnek olmalısınız.

Birden çok türün kombinasyonunu sağlayan bu yeni muhteşem savaş meydanı tecrübesini tatmak için yoğun tank savaşına dalın. Birinci sınıf grafikler ve çarpıcı işitsel-görsel efektlerle desteklenen oyun "malzemelerinin" benzersiz karışımı, sonsuz bir mücadele ve heyecan sağlar.

Simülatör. Gerçekçi modeller ve araç özellikleri, kendinizi şiddetli bir zırhlı saldırıda yer alan gerçek bir tank komutanı gibi hissetmenizi sağlayacak.

RPG. Zırhlı bineğiniz paletler üstünde duran bir konserve kutusu değildir - uygun bir şekilde kullanılması gereken yaşayan, gelişen bir mekanizmadır. Tankınızın savaş meydanındaki performansını geliştirmek için ona uygun mevcut güncellemeleri ve değişiklikleri araştırın.

Aksiyon. Düşman birimlerin yerini belirlemek, takip etmek ve imha etmek için ve yardımcı tetikçiniz kadar hızınızın ve tepki sürenizin de önemli olduğu kafa kafaya düellolara girişmek için müşterek operasyonlara katılın.

Strateji. Dikkate alınacak tek bir basit kural var - yalnızları oynamayın. Bir savaş planı tasarlamak ve rolleri belirlemek için yoldaşlarınızı bir araya toplayın, daha sonra harekete geçin ve düşmanı şeref sahasında yenilgiye uğratın.

 

Devasa Bir Tank Cephaneliği

1930 ile 1950 yılların arasında üretilmiş; Almanya, Fransa, Sovyetler Birliği, Çin, İngiltere ve ABD'den 220 araç içeren devasa tank cephaneliği emrinize amadedir.

Bu, o döneme ait herhangi bir zırhlı aracı sürmek için eşsiz bir fırsattır. Oyun, II. Dünya Savaşı'ndan T-34, Tiger ve Pershing gibi birçok efsane tankı içerir. Daha önce gerçek bir savaş alanında hiç görülmemiş deneysel modeller ve prototipler de oyunda yer almaktadır.

 

 

 

Destansı Tank Çatışmaları

Açık alanlar ile tepeleri, ormanlar ile çölleri ve kent/sanayi bölgelerini içeren, çeşitli arazilerden oluşan devasa ve ayrıntılı savaş alanlarında, 30’a kadar muharebe aracının yer aldığı yoğun savaşlar gerçekleşir. Arazi, agresif hızlı tempolu süpürmelerden özenli kuşatma operasyonlarına ve oyalayıcı saldırılara kadar uzanan taktiksel kararlar için geniş bir kapsam sunar.

 

 

 

 

 

Derin Kadro Tabanlı Oynanış

Arkadaşlarınızla dünyayı fethetmek için mi yola koyuldunuz? O halde son derece bağımlılık yapan kadro-tabanlı oynanışımız zaferinize giden yolda anahtarınız olacak. Sayısız yeni topraklar ve bölgeler ekip çalışmanızı herkese göstermenize olanak sağlayacak. Görevlerin ve hedeflerin kadronuz içerisinde akıllıca dağıtımı ve tamamlanması, size daha düzensiz rakipleriniz karşısında çok önemli bir avantaj sağlar.
 

           WAR GAMİNG OYUNLARI
WORLD OF TANKS
Bu oyun sayesinde en iyi tankçı olmaya aday olacaksınız. Oyunun 5 milyondan fazla kullanıcı bulunmaktadır.  Oyunun konusu ise 20. Yüzyılda zırhlı savaşları konu alır. Kendinizi çelik kovboylarla birlikte dünyanın kontrolünü tanklınızın gücüyle ele geçirmeye çalışırken bulacaksınız. Son teknoloji kullanılarak HD kalitesinde yeniden oluşturulmuş otuz konum bulunuyor. Garaj ciddi şekilde yenilenmiştir. Garajda artık insanlarda olacaktır. Mürettebat üyeleri garaja yeni bir hava katacaktır. Önceki garajda tanktan uzaklaşama mesafeniz 12 metreydi şimdi ise daha fazla uzaklaşabilirsiniz.  İsterseniz de öncekine göre daha fazla yakınlaşabilirsiniz. Dünya’yı ele geçirmeye hazır olun. Düşman toplarını işgal edebilirsiniz. Emrinizde kullanabileceğiniz. 150’den fazla Alman, Amerikan ve Sovyet üretimi 2. Dünya savaşı tankları bulunuyor. 

Eklenen son harita ile tanklarınızı İskandinavya’ya götürebilirsiniz. Her harita için etkileyici özgün askeri müzikler ile çok eğleneceksiniz. Gerçekçi oynayışı ile savaş makinesi kullandığınızı hissedeceksiniz. Şansın yanında ustalaşmanız da gerekiyor. Üst seviyelerde donanımlı bir tank elde edebilmeniz için çok oynamanız uğraşmanız gerekiyor.

Tankların en önemli özellikleri orjinalleri ile bire bir aynı olmasıdır.     Tankların zırh kalınlıkları, namlu çapları, ağırlıkları ve ek silahları gerçeğin özelliklerini yansıtmaktadır. Oyunda 5 farklı askeri grup bulunuyor. Ordular ABD, Fransa, Çin, Rusya ve Sovyetler Birliğidir. Yok ettiğiniz askeri üs ve tankların karşılığında puan ve krediler kazanabilirsiniz. Tecrübe puanı ile sınıf atlar krediler ile de tankınızı güçlendirebilirsiniz. 

Sen de tankını seç ve savaşa başla☺

Oyun Adı
World Of Tanks Wot (W.O.T.)
Yayıncı
Belirtilmemiş.
Geliştirici
Belirtilmemiş.
Dil
Belirtilmemiş.
Platform
Belirtilmemiş.
Yayınlanma Tarihi
Belirtilmemiş.
Ülke
Belirtilmemiş.

Oyun Resimleri


Henüz resim yüklenmedi...
Belirtilmemiş.
 Nasıl Kullanılır
 Nasıl Kullanılır
 Nasıl Kullanılır
Yorumlar
4.7
67 Değerlendirme
14 Yorum
0.0

Samet
Samet
03.04.2018 17:18
5.0

Nasıl satın alabilirim?

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Murat
Murat
23.01.2018 23:28
4.0

Kalite hizmetiniz ve her yönüyle ilgili bir ekibiniz olduğu için sizlere teşekkür ederim. İlk alışverişimden beri memnunum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Mustafa
Mustafa
03.01.2018 00:04
5.0

bu oyun varya bu oyun harıkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Baris
Baris
20.12.2017 02:10
4.0

vallaha cok güzel oyun ben severek sıkılmadan oynuyorum ben tank avcıyım 8 levelim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
TC
TC
05.12.2017 22:59
5.0

Karlı bir alışveriş oldu benim için hem ucuz hem kailtelisin klasgame iyiki varsın :)

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Rıdvan
Rıdvan
20.11.2017 21:38
5.0

Oyun süper bu ürünleri alınca haliyle daha iyi seviyelere gelebiliyorsun teşekkürler klasgame

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Ferit
Ferit
12.11.2017 02:13
5.0

World Of Tanks için aldığım altın ürünleri hemen teslim edildi yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Yiğit
Yiğit
23.10.2017 07:07
4.0

arkadaşlar bende oynadım oyun çok güzel bebek oyunu değil

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Anıl
Anıl
15.10.2017 18:19
5.0

Hızlı teslimat için teşekkür ederim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Mehmet
Mehmet
01.05.2017 00:07
5.0

Kredi kartı ile bu ürünleri alabilir miyim?

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.