Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Shaiya AP

Shaiya Oyunu Kredi Kartı,Masrafsız Havale , Ininal ve Mobil Ödeme Avantajı ile KLASGAME ' de!

Açıklama

Dünya karanlık bir yerken refah içinde bir Shaiya dünyası kurmak için başka bir boyuttan Etaine adında bir tanrıça geldi. Tanrıçanın, mükemmel bir dünyaya olan isteği ve kudretiyle dağları, ovaları, denizleri, nehirleri ve ormanları yarattı. Eşsiz Teos Epeiros kıtası oluştu. Sıra burada yaşayacak hayatlara gelmişti. İlk önce kıtayı yönetmek için, Ejder Tanrılarını ardından da Nordein ve Dumianas adlarında iki ırk daha yarattı. Nordeinler, maalesef Tanrıçanın onları kusurlu sanmasına yol açan kötü ve biçimsiz özelliklerle yaratılmışlardı. Tanrıça onları unutmak üzere uzaklara yolladı. Aynı hataya tekrar düşmemek için, Dumianaslar sadakat ve erdem dolu yaratıldılar. Tanrıçaya bağlılıkları ile yaşadılar. Tanrıça, bu bağlılıklarını taktir etmek için onlara zekilik ve bilgelik hediye etti. Bu hediyenin hırs ve güvensizliği doğuracağını, kendi otoritesine karşı inkar getireceğini bilemezdi. Zaman içinde Dumianaslar giderek güçlendiler ve isyan çıkarttılar. Savaş başladı. Tanrıçayı öldürdüler. Teos Epeiros kıtası yerle bir oldu, yaşayan herkesi öldürdüler. Sadece Proton ve Eustatin adında birbirine aşık iki Dumianas bu savaştan kaçarak kurtuldular, yıllarca saklandılar. Hamile olan Eustatin, korku ve endişe dolu Proton’dan beklediği desteği göremedi ve Proton, yollarını ayırmaya karar verdi. Proton içindeki korku, yaşadıkları savaş ve çöküntüyle kuzeye, Eustantin ise Protona olan kiniyle güneye göç etti. Eustantin bir oğlan çocuğu dünyaya getirdi. Geçmişten gelen kini taşıyan Vail Irkının ataları oldular. Protona gelince, hayatının aşkını terk ettiği için ve korkularıyla yalnız bir hayat yaşadı. Yalnızlığında bir ağacı yontarak, Eustatini temsil eden bir heykel yaptı. Toprak Tanrıçası, heykele can verdi. Böylece, yeni bir ırk Elfler oluştu.


İki ırk birbirlerinden habersiz beş yüz yıl yaşadılar. Kıtada toprakları genişleyip büyüdükçe, neredeyse komşu oldular ve birbirlerini fark ettiklerinde aralarında savaş başladı. Etaine ise, ölümünden sonra ruhu ikiye bölünüp kıtada kaldı. Bu bölünme doğa üstü olayları tetikledi. Yer yüzü sarsıldı, yarılmaya başladı. İki ırk arasındaki savaş ancak böyle durdu. Yarılmalar esnasında okyanusun ortasında Etos adında bir ada meydana geldi. Etos’un yerlileri, İnsan ırkıydı. Aynı esnasında, Vaillerin bulunduğu güney kesimde meydana gelen yarılma sonucunda Tanrıçanın kusurlu bulup ve uzaklara gönderdiği, Nordein ırkı yeraltı dünyasının güçlü  imparatorluğu olarak belirip kıtaya geri döndü.


Yüzyıllar geçtikçe insan nüfusu zenginleşti ve ada onlara yetmez oldu. Teos kıtasına göç etmek zorunda kaldılar. Elfleri buldular ve Alliance of Light ittifakını kurdular. Vailler öfkeleri ve dışlanmışlıklarının intikamını alır gibi  hem İnsan-Elf birliğine hem de Vaillere karşı savaş açtı. İnsan-Elf birliğine karşı savaşta yenilmek üzereyken kendilerini Vaillerin kurtarmasıyla onlarda Union of Fury ittifakını kurmuş oldular. Ve böylece başka bir hikaye başladı.


Hadi tarafını seç!
Bu nefes kesen, heyecan dolu mücadelede yerini al.

Oyun Adı
Shaiya AP
Yayıncı
Belirtilmemiş.
Geliştirici
Belirtilmemiş.
Dil
Belirtilmemiş.
Platform
Belirtilmemiş.
Yayınlanma Tarihi
Belirtilmemiş.
Ülke
Belirtilmemiş.

Oyun Resimleri


Henüz resim yüklenmedi...
Belirtilmemiş.

Aeria Points Nasıl Yüklenir?
1- Oyunun sitesine giriş yaparak resimde işaretli olan alana tıklayınız.


2- Sayfada çıkan "Epin Yükle" seçeneğine tıklayınız.3- Çıkan ekranda ilgili alana Klasgame'den aldığınız Aeria Points kodunu girdiğinizde yüklemeniz tamamlanacaktır.


Yorumlar
5.0
75 Değerlendirme
15 Yorum
0.0

Hüseyin
Hüseyin 11.01.2017 13:45
5.0

oyun çok güzel ayrıca ürünleri bize sunan klasgameye ayrıca teşekkür edeirm hem kaliteli hem de ucuz hizmet

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Ömer
Ömer 25.12.2016 17:34
5.0

Aldım hemen geldi teşekkür ederim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Mehmet
Mehmet 22.12.2016 00:44
5.0

Çok hızlı teşekkür ederim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Hasan
Hasan 15.06.2016 11:35
5.0

Hız süper başarılarınızın devamını dilerim klasgame

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Osman
Osman 15.04.2016 22:12
5.0

Kredi kartı ile points alabilir miyim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Vasvi
Vasvi 23.03.2016 17:33
5.0

bilgiisayarım bozuk olduğu için ablamın bilgisayarını kullanıyorum tamir olunca ilk işim SHAİYA YI indirmek olucak herkeze iyi oyunlar..

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Yağız
Yağız 21.03.2016 22:25
5.0

ben oynuyorum bu siteden indirdim 26 lvl okçu kasıyorum

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Ömer
Ömer 13.03.2016 16:34
5.0

Hız ve kalite bir arada teşekkürler

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Erdem
Erdem 23.02.2016 15:32
5.0

89 muhafız oldu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Muhammet
Muhammet 21.02.2016 23:33
5.0

ne oynadım bu oyunu be.cok guzel oyun ındırmenızı tavsıye ederım

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.